Helt nytt bostadsområde med 10 fristående nybyggda villor belägna i Villamartin,Orihuela Costa // Priser från 365.000 €
- Sovrum: 3
- Badrum: 3
- constructed: 155m2
- plot: 180m2
- Restroom: 1
- Cocinas: 1
- Built-in wardrobes: 3
- Parking places: 1
- Energiklass: I förfarande
- Byggnadsår: 2021
- Privat pool
- Avstånd till strand: 2 km.
- Avstånd till flygplats: 55 km.
- Avstånd till bekvämligheter: 0.4 km.
- Avstånd till golf: 1.8 km.
- modern style
- brand new
- Off-road parking
- Secure parking
- Double glazing
- Under construction
- Iluminación de jardín
- air con : pre installed
Vi är glada att kunna presentera detta helt nya bostadsområde som består av 6 fristående villor belägna i Villamartin designade och byggda enligt högsta standard. Varje villa har en oberoende tomt, parkeringsplats, solarium, valfri pool och vissa villor har källare och i andra villor är det möjligt att ha det för en extra kostnad.
Denna fristående villa består på bottenvåningen av ett fullt utrustat kök med öppen planlösning, ljust vardagsrum / matplats, ett individuellt sovrum och badrum, tvättstuga. På första våningen där du har två dubbelrum båda med eget badrum och tillgång till stora terrasser.
Totalt 3 sovrum (upp till 5 sovrum om det behövs för en extra kostnad) och 3 badrum (4: e valfritt)
Villan har havsutsikt från solarium, elektriska persienner, säkerhetsdörr, inbyggda garderober i alla sovrum, inre och yttre belysning, förinstallerat luftkonditioneringssystem, solarium med chill-out-områden, privat parkeringsplats, trädgård, terrasser, valfri pool för en extra kostnad, valfri källare, valfritt domotiskt system, etc.
För ytterligare information, tveka inte att kontakta oss.
- Januar 0 €
- Februar 0 €
- März 0 €
- April 0 €
- Mai 0 €
- Juni 0 €
- Juli 0 €
- August 0 €
- September 0 €
- Oktober 0 €
- November 0 €
- Dezember 0 €